Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DirectX 11-gyel tudok játszani...

DirectX 11-gyel tudok játszani COD Warzone-t?

Figyelt kérdés

Elindításnál ugye kiírja hogy ez így nem jó, majd leáll. Néztem róla videót hogy kéne, de nem sikerültek az ottani dolgok. A -d3d11 -et is beírtam additional command line argumentshez, de semmivel nem lett jobb. Hogy tudnék játszani?


(Ha nem tudod nem baj, csak kérlek olyanokat ne írj, hogy "Nem látod hogy nem lehet, és hogy directX12 kell hozzá?". Más játékkal is volt ugyanilyen directX problémám, és egy ini fájblan 0-ról 1-re átírás megoldotta. Csak most nem tudom mi kéne ahhoz, hogy ez is jó legyen)



2020. aug. 1. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, ha nem támogat DirectX12-t a kártyád, akkor valószínűleg már nagyon régi modellről van szó. HD6000-es sorozatú AMD, ami már 9 éves vagy GTX600-as sorozatú Nvidia ami már legalább 8 éves. Ha működésre is lehet bírni, nem hiszem, hogy ilyen öreg kártyáknak elég erejük van hozzá, hogy kompetitív sebességgel futtassák, különösen, hogy több DX12 funkciót emulálniuk kell.


Másodszor, szrintem ilyen helyzetben a Windows no-go zóna. Linuxon a DirectX hívásokat a kompatibilitási réteg eleve OpenGL-re vagy Vulkan-ra fordítja át, szerintem az kevésbé lehet érzékeny a szükséges DirectX verzió támogatásának hiányára, viszont ezzel együtt is lutri, hogy kompetitív sebességgel (vagy egyáltalán) tud-e futni a játék.

2020. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
DirectX12 kell hozzá. Viszont a minimum gépigény egy GTX 670-et jelöl meg, ami ha jól tudom csak részben támogatja a 12-t és azt is valahogy utólag oldották meg gondolom driver szintjén, vagyis ha a te kártyád is ilyen, akkor drivert frissíts, meg windowst, ha esetleg valami régebbit használsz, hátha elegendő.
2020. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!