Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nvidia geforce now játékok?

Nvidia geforce now játékok?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy tavaly amikor megnéztem a programot volt rajta ezer játék, most meg amikor megint megnéztem a napokba szinte semmi játék se elérhető? Gondolok itt a call of duty szériára, pubg-re, far cry-ra semmi jó játék nem maradt meg a szoftver könyvtárába, miért van ez? Hova tűntek a játékok?
2020. aug. 3. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok kiado osszerugta a port az Nvidiaval, es kivettek a jatekukat a szolgaltatasbol.
2020. aug. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sok kiadó kiakadt az Nvidiára, amiért nem kötött velük szerződést, hogy "értékesítheti" a játékukat, a Call of Dutynál meg az is közrejátszott, hogy az Activision elvileg tiltja a streaming szolgáltatáson keresztüli játszást. Illetve úgy tudom az Ubisoft pedig a Google Stadiaval haverkodik, szóval lehet az ő játékaik is idővel lekerülnek.


Egyébként a Geforce Nowon belül rá lehet keresni magára a steam kliensre, hogy azt indítsa el és azon keresztül bármilyen játékkal játszhatsz, ami megtalálható a Steam könyvtáradba, akkor is ha azt eredetileg nem támogatja a Geforce Now és nem található meg a programban. Meg ezzel a módszerrel érdemes amúgy is indítani a játékokat (már amelyik Steamen van meg), mert így az olyan játékoknál amik újraindítást kérnek a beállítások változtatásakor, nem kell teljesen újraindítani a klienst, hanem ilyenkor csak a steamig dob ki és rögtön indíthatod a játékot onnan.

2020. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezem, azt hol találom meg amit írtál, hogy a steam kliensen belül hol találom meg azokat az nvidia now-ban amik megvannak véve?

Köszönöm amúgy a választ, erről nem hallottam :O

2020. aug. 3. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megnyitod a Geforce Now programot, felül a keresőbe ahol alapesetben a játékra keresnél, ott keress rá a "Steam" szóra, kifogja adni magát a Steamet és azt elindítva csak maga a Steam kliens indul el, majd bejelentkezés után nem indít el játékot (mivel nem lett kiválasztva a Geforce Nowban), hanem maga a Steam felülete jelenik meg az áruházzal, játék könyvtáraddal stb. Onnantól pedig bármelyik játékot telepítheted a könyvtáradból és játszhatsz vele. Annyi a lényeg, hogy érdemes hanyagolni az olyan játékokat, amik nem rendelkeznek felhőbe mentéssel, mivel a Geforce Now minden bejelentkezésnél véletlenszerűen csatlakoztat egy gépükhöz, így ha nincs felhő mentés, nem tudod betölteni az előzőleg mentett játékodat (hacsak nincs akkora szerencséd, hogy ugyanahhoz a géphez csatlakozik).
2020. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!