Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 fut ezen a gépen jól?

GTA 4 fut ezen a gépen jól?

Figyelt kérdés

Windows 10 64bit

Amd A8-9600

Amd Radeon HD 8990 VGA

8GB ram



2020. aug. 4. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
2020. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
A GTA 4 semmin sem fut jól. Ezen meg aztán végképp nem fog.
2020. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha win10 helyett még win7 lenne azt mondanám hogy talán... De így szerintem sem, vagy max ultra low grafikán, gyér fps-el.


Ui: a GTA 4 híresen sz.rul lett pc-re optimalizálva, azaz bőven az ajánlott gépigénye felett kell legyél a full hd-hoz(már ha sikerül összehozni xD).

2020. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felraktam Mediumon 40fps. Szerencse hogy nem okoskodó hozzá nem értő emberek szavaira hallgattam. Windows 7 és Windows 10 között nincs különbség szóval ezt is benézted.
2020. aug. 4. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Jól tetted. Nekem sincs egy bitang gépem, de simán fut rajta a GTA IV, Win10-en, full HD-ban.
2020. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Gratulálok. Segítséget vársz, de akitől kapnál, azt meg leköpöd. A GTA 4 igenis szarul optimalizált, nekem a régi FX-6300as, GTX 950-es gépemen nem futott normálisan, pedig bőven erősebb mint a tied.


Még hogy nincs különbség a Win 7 és 10 között? Olvasgass csak utána, te vagy itt a hozzá nem értő!

2020. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nemohalacska ***** válasza:
74%

Ha volt rá lehetőség hogy kipróbáld akkor miért kellett egyáltalán feltenni ezt a kérdést? Az fps, fúhádé és grafika orientált világunkban megszokott dolog hogy "Áá az nem fog menni" válaszokat kapd az ilyen kérdésekre.

A minimális rendszerkövetelmények alatt is létezik élet csak ugye nem ez van a képünkbe tolva mostanság hanem az ellentettje természetesen.


A GTA 4 korebeli gépem specifikációit lese írom mert még a végén páran szívinfarktust kapnának. S csak úgy megsúgom még a GTA5-el is azon játszottam. Hát ezt vajon hogy csináltam...

S hogy hogy ment? Jól. Akadt? Nem.

Jól: Eléggé relatív fogalom. Kinek mi a jó.


Ha valaki csak játszani akar annak akár a 1024x768-as felbontás is jó vagy teszem azt akár a 800x600.

4:3? Fúúj! Ráadásul crt? Micsoda szentségtörés ez itt kéremszépen. Menten összeszégyellem magam!

2020. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jól fut nekem kell video is?
2020. aug. 11. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a 11 éves gépemen elfut, konfigot nem tudom pontosan, de lassú mint a sz3r , de laggolás nélkül megy rajta a gta4. Kikeresem ha érdekel valakit.
2020. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!