Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mekkora a méretei a beyblade...

Mekkora a méretei a beyblade tartozékainak?

Figyelt kérdés
Máshogy nem tudom feltenni a kérdést, szeretnék saját ötleteket kinyomtatni a fiamnak, majd felragasztani a "csavarra" ami összetartja az egész pörgettyűt. Mivel nagyon messze lakok tőlük, nem tudom saját magamnak lemérni a csavar fejének átmérőjét. Akinek van otthon Beyblade Metal Fusion kiadású pörgettyűje letudja nekem mérni az átmérőt? Megköszönném! Pluszban, a "zsinóros" kihúzó jobb, vagy mivel jobb mint a sima berakod-kihúzod tesója? Mert szeretnék neki rendelni, de nem tudom mi a különbség. Régi baráttól kaptuk ezeket a "régi" pörgettyűket és oda vannak érte.
2020. aug. 4. 18:44
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha nagyon régi Metal Fusionos bey-ekre gondolsz amik a tenyeredben max akkorák mint egy elég nagy dió, akkor azoknak a kupakjai max másfél centi átmérőjűek (1,4 cm kb).

Kortól függ a kihúzó, a gyerekek ha még nagyon játékosak tehát csak játszanak de nem igazán becsülik esetleg a játékokat akkor inkább a kilövő pálcásat ajánlanám de ha tudnak már figyelni a dolgokra és a játékra is akkor lehet nekik zsinórosat adni. (Saját vélemény!)

(A zsinórosoknak viszonylag finom az összetétele ezért ha elromlik macerás javítani de nagyobbat lehet vele valamennyivel pörgetni mivel a zsinór hosszabb mint a pálca, a pálcásat könnyebb pótolni).

2020. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!