Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tapasztaltabb Fortnite játékos...

Tapasztaltabb Fortnite játékos leírná részletesen, milyen fegyverek jók ha magunknál tartunk, és melyiket mikor használjuk?

Figyelt kérdés

Pl. ha med kit van nálunk akkor már csak 4 hely marad, profik meg csak 3-at tartanak, és ahogy figyelem snipe fegyót egyáltalán nem. Pedig Snipe a kedvencem.

Na de, úgy van, hogy ugye szürke a legrosszabb, utána zöld, kék, lila és narancs? És ha valamiből már van jobb szín akkor a gyengébbet nyugodtan el lehet dobni, mert az ugyanaz?

A snipe fegyón kívül pedig, mit jó ha megtartunk és mikor melyiket kell használni? Assault Rifle-Burst Assault Rifle különbség? Shotgun jó valamire? Pistol gondolom gyenge fegyónak számít? Minigun, SMG? Rifle gondolom mindig hasznos, és jó megtartani? A többi mi legyen? És melyik milyen távból hatásos?

Köszi ha valaki segítene egy kezdőnek.



2020. aug. 10. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok a legtapasztaltabb, én sem játszok régóta. De szerintem játékstílustól függ, hogy mit használsz.

A ráközelítősből, ha kapok én mindig megtartom, mert azzal könnyű büntetni a gondatlan, egy helyben álló játékost messziről. Profik azért nem hordanak, mert mással is bemérik könnyedén és late game-ben hasztalan kb.

Assault - Burst Assault: Jó kérdés, majd valaki leírja, ha tippelnék gondolom a Burst sebez többet de én azt nem szeretem mert csak két töltése van, a másiknak több.

Shotgun jó-e valamire? Hatalmasat sebez, szóval igen. Jó játékosok ezzel szednek ki mindig seperc alatt, hátránya a lassú újratöltés, de ha pontosan célzol elég 1 lövés.

Pistol - ha más nincs ez is jó, de SMG jobb közelharcra, Rifle/Shotgun inkább táv. Minigunt azért nem szeretem, mert nem lőhetsz instant, amíg beindítod egy 1v1ben halál. De Team Rumblen elég menő. Ha hülyeséget írtam javítsatok.

2020. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Shotgunt mindig tarts magadnál, mert közelharcba ez a leghatékonyabb, de SMG-vel is lehet darálni.

Snipert csak akkor tarts magadnál, ha nem nagyon tudsz lőni messzire, vagy ha gyakoroltabb vagy vele.

Ar-t általában mindenki visz magával, azt hogy burst vagy sima azt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy melyikkel jobb/melyiket szereti jobban. A burst többet sebez, de csak 2 golyót lő ki, míg a sima automata. A lila és sárga burstnek nagyobb a scopja. Az ar-okat középtávolságra használd, vagy ha nagyon muszáj közelre.

SMG-vel csak közelre lőjj, mert távolra nagyon keveset sebez.

A pisztoly nagyon jó, ha megtanulsz vele játszani közelre és távolra is (sokan használják ar helyett), de csak a lila és sárga verzióját.

Remélem tudtam segíteni, ha kellene még valamiben írj privátot nyugodtan, elég rég óta játszok (;

2020. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!