Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy zuumolj a minecraftban?...

Hogy zuumolj a minecraftban? És hogy menj át a blockokon?

Figyelt kérdés
Láttam már olyat valakinél hogy rá tud közelítani valamire, pl egy falut látsz de nem biztos hogy tényleg az és rá tudsz valahogy közelíteni, melyik billentyűvel kell? És melyik az a parancs amit ha beírsz a chatbe, akkor át tudsz repülni a falon meg a földön? Köszi a választ!

2020. aug. 11. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A zuumolást nem tudom,de a blokkokon átrepülés asszem gm3
2020. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A zuumolást ugy kell hogy a c-t megnyomod. Azt hiszem azt optifine-al lehet. A blockokon átrepüléshez ird a chatre (nyomd a t betűt) és ird be az alábit: /gamemode 3 a legujabb verziókban /gamemode spectator
2020. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Zoomolni (két o-val, nem u-val) csak Optifine-nal lehet, az alap játékban nincs benne.
2020. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszike
2020. aug. 11. 18:12
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell abból kilépni, véletlenül néző módban rákkatintottam egy csirkére és most az ő szemével látok! Hogy lehet kikapcsolni xd?
2020. aug. 11. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyomj egy shiftett mert ha rányomsz egy mobra akkor látthatod a szemszögét. A creeper, enderman, és pók szemszöge furcsán nézz ki ajánlom hogy nézd meg. a creeper, enderman, pók szemszöge másabb mint ahogy gondolnád.
2020. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okszi, nagyon szépen köszönöm!
2020. aug. 15. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:

ZOOM: optifine modban C billentyűvel

Átrepülés a falon: spectator játékmódban

2020. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!