Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Robloxban bannoltak 3 napra....

Robloxban bannoltak 3 napra. Lejárt a 3 nap. Hogyan aktiváljam újra a fiókom?

Figyelt kérdés
Azt írja hogy Újra lehet aktiválni a fiókom. De hol?

2020. aug. 13. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy méh pár óra mulva bannolnak. Egyébként milyen indokkal bannoltak?
2020. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*még
2020. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csúnya beszéd xdd de már 10:39 -kor lejárt
2020. aug. 13. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor erre figyelj mert ha többször bannolnak akár örök ban is lehet belőle. Ha online lesz az egyik haverom megkérdezem tőle. Mivel őt már háromszor is bannnolták az előző accountján és negyedikre örökre bannolták. Szóval figyelj arra hogy háromnál többször ne bannoljanak!
2020. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1, #4-s vagyok egyébként ez a robloxtol függ láttam. Sehol sem kell. A roblox fogja majd aktiválni az accountodat. Ez idő kérdése. Hidd el nem csak 1 embernél van az hogy kibannolták 1-2 napra és nem kapott unbannt egy idő után kap unbannt. Légy türelmes. De ha nem vagy türelmes akkor mig nem unbannol a roblox addig használj másik accountott (pl regisztrálj egy újat)


(ettől a videótól tudom: https://www.youtube.com/watch?v=dP9pZShczXk ) mert pl neki se aktiválta a roblox az accountját de minnél előbb fogják szóval emiatt ne aggódj!

2020. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2020. aug. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!