Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik season végén?

Mi történik season végén?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy idén kb fél éve kezdtem lolozni, és tudom még picit odébb van, de mi történik season végén? Annyit tudok, hogy aki rankedezik és asszem goldban vagy jobb rangban végez az kap skint. Na meg hogy akivel kaptàl chestet azzal ismét tudsz. De ezen kívül történik más dolog is vagy csak ennyi az egész?

2020. aug. 15. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Seasonkezdésnél mindenki visszaesik egy egész rangot pl ha Silver 1ben voltál akkor Bronz 1ig leesel. Ezen kívül a honor leveledtől függöen kaphatsz skint ha eléred az 5. szintet.
2020. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2020. aug. 15. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezenkívül még szokott lenni a season végén az egész játékot érintő változás, behoznak valami újítást.

A season vége felé van a lol világnajnokság is, amire külön cinematic videókkal, nyitó ceremóniával készülnek.

Én szoktam ezeket követni, mindig szépek és szórakozatatóak.

2020. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!