Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ghost of Tsushima, ki játszott...

The Wounded Eagle kérdése:

Ghost of Tsushima, ki játszotta már végig? Több befejezés is lehet?

Figyelt kérdés
Próbálom követni a szamuráj utat, nem igazán orvgyilkolok, még is folyton azt kapom hogy brutális vagyok szellem stb stb. Kiadás előtt olvastam hogy játék stílustól függ majd pár dolog. Viszont azt látom hogy bárhogy tartom a kódexet, így is úgy is le vagyok sz#házizva. Most akkor számít hogy mit csinálok vagy sem? Fog a nagybátyám érte cseszegetni vagy Tök mindegy?

2020. aug. 16. 10:07
 1/3 anonim válasza:
2020. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem jó volt az egész. És még egyszer neki ugrok ha lesz több update... Anyway... Kösz
2020. nov. 14. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én most toltam végig valami eszméletlen!!!

amúgy a harc stílusod semmit sem befolyásol és 2 befejezés van ami igazából lényegtelen... de amúgy pont az a történet lényege hogy a szamuráj útról letérsz

én pl direkt így játszottam hogy az elején becsületesen és minél jobban haladtam annál jobban át álltam szellemre (persze azért harcoltam rendesen is amikor könnyű dolgom volt vagy pedig akaraterő feltöltést akartam)

2021. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!