Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha oblivion-ban leszek vámpír,...

Ha oblivion-ban leszek vámpír, ott is kell attól tartanom hogy egy bizonyos szint után megtámadnak, vagy az csak skyrim-ben van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Skyrim:


Sima vámpír esetén: 4. fázisba megtámadnak, ahogy te is írtad


Vampire Lord esetén: 4. fázisba nem támadnak meg(csak megjegyzik hogy sz.rul festesz).


Oblivionban pedig nem csak hogy meg támadnak, hanem még a nap is halálos a skyrim-al ellentétben. Mivel Skyrim-ban csak 1-2 statod csökkenti a napfény. Ezzel szemben az Oblivioni vámpírokat meg is öli.

2020. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És szerinted megéri oblivion-ban?
2020. aug. 17. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ha olyan karakterrel játszanál akinek mindenképp éjszakai élet az ideális. Gondolok itt a Tolvajokra vagy a Testvériségre, akik éjjel ténykednek. Mivel Oblivion-i vámpírként napközben erősen ajánlott bent maradni, napfénytől elzárva, különben 1-2 perc és "Béke Hamvaidra" lesz a jussod. Tehát ha Harcosok/mágusok guild-je érdekel már most felejtős a vámpír lét, mert ezek napközi quest-eket adnak főleg.
2020. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pengemágus sötételf vagyok, most csinálom a testvériség külsőleg.

Végülis ki lehet gyógyulni ha végül mégse tetszik.

2020. aug. 17. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Macerás de igen, ki lehet gyógyulni belőle. Adj neki 1 esélyt és meglátod tetszeni fog-e avagy sem. Csinálj 1 B. mentést mielőtt átváltoztatnád magad, és teszteld le utána. Ha nem tetszik nem kell a gyógymóddal szórakozni, elég csak a mentést visszatölteni.
2020. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet a tört játék miatt, de skyrim-ben a Vampire Lord-ban is megtámadtak!
2020. aug. 17. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes... Szerintem vmi mod lehetett inkább ha használtál. Mert engem nem támadtak. Nekem is "virágbolti" verzióm volt anno belőle, így nem hiszem hogy ez a gond. :S
2020. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valakk segítene hogy melyik városba kell felvenni a küldetést vagy hol, ami tovább küld a vámpír csajhoz akit haza kell vinni?
2021. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!