Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cheat Engine működik interne...

A Cheat Engine működik internetes játékoknál is? Ha igen akkor mit nem csináltam jól úgy csináltam mint avideókban! Tudtok ajánlani más ien progit? A Farmerama-hoz kellene! Ebben az esetben a farmerama-ról van szó!

Figyelt kérdés
Olyan cheat érdekelne amivel a farmerama-ban meggyorsíthatom a gyümölcsök érését,állatok növekedését vagy esetleg több pénzem lehet!Csak annyi hogy ne olyan legyen hogy van 200 000pontom és kattintok 2-őt és lesz 1000000 és lépek 10 szintet!
2010. aug. 5. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Énis megcsináltam mindent úgy ahogy láttam vidiben de nekem sem sikerült nem lett gyorsabb
2010. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Farmerama SZERVERJÁTÉK, azaz nem lehet meghackelni cheat enginvel. A videót gondolom Adobe After Effects-sel csinálhatta.
2010. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!