Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a pc játék?

Riki11 kérdése:

Melyik ez a pc játék?

Figyelt kérdés
Van egy horror játék régóta keresem, olyan hogy az elején van egy házaspár mennek az erdőbe, az erdő közepében van a ház, a feleség ad egy pár háhi munkát elpakolni ezt azt és pakolás közben a padláson valami dobozt találok amit meg kell fejteni idáig értem mert aztán elromlott a gépem.
2020. aug. 22. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyire régi? Milyen op rendszer alatt futott? Mert nekem az DOS játékok a régiek, ami nem tegnap volt.

The house in the Woods talán?

2020. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ez. Ugy irom hogy van egy ház ahova költözött egy hásaspár, a ház az erdőben van, a ház elött egy autó amivel érkeztek. Bemennek a házba a feleség ad egy pár feladatot keresemm meg pl ezt a dobozt rakjam át máshova bla bla bla stb. aztán kimentem a padlásfeljárónak a kulcsáért és felmentem a padlásra és találtam egy dobozt amihez valami kód kellett de aztán elromlott a gépem és sajnos nem tudtam folytatni. Nem régi kb 2018-19-20 már nem tom hanyas évjárat.
2020. aug. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!