Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jelenleg egy xbox oneom van...

Valami_2 kérdése:

Jelenleg egy xbox oneom van de szeretnék ps4 exkluzív játékokkal játszani megérné most váltani vagy várjak amíg tönkremegy a jelenlegi (2 éve van meg kb)?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem, hogy most tönkre menne a One-od😕

Ezek min 8 éves időtartamra vannak kitalálva de utána is bőven müködni fognak még

2020. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most már nem vennék PS4-et, nemsokára kijön a PS5 és elvileg a PS4 játékokkal kompatibilis lesz. Mondjuk magam részéről biztos nem a megjelenéskor veszek majd új konzolt, részben azért, mert a megjelenéskor kijövő címek nem annyira vonzanak, másrészt megéri megvárni az első komolyabb leárazást. Addigra legalább a PS4 exkluzívok ára is lejjebb megy, szóval azon is tudsz spórolni.
2020. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont most nem éri meg PS4et venni mert még mindig pofátlanul drága ahhoz képest, hogy a következő generáció itt van a sarkon. Én is gondolkodtam valami olyasmin, hogy veszek egy új vagy használt PS4et és letolom azt a 10 játékot ami érdekel aztán eladom, de nem most. Ha majd elkezd kifutni a gép majd akkor. Egy hét éves hardwaret árulnak 90-100 körül újonnan ami legrosszabb esetben is több mint a fele lesz a nextgen konzoloknak, amik sokszor olyan erősek lesznek.
2020. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az a kérdés most akarsz játszani vagy ráér év végén?
2020. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!