Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen vásárolt játékhoz...

Steamen vásárolt játékhoz működnek a netes magyarítások?

Figyelt kérdés

Batman Arkham pakk elég jó áron van steamen. Igazából 2 hónapja van gépem és eddig csak az ingyenes dolgokat húztam be epicről és steamről, de ezt megszeretném venni. Viszont, úgy látom, hogy a magyar nyelv nem támogatott.

A magyarítások oldalán viszont látok hozzá magyarítást. Ez működik a steames verzióhoz is?



#Batman #Steam #magyírítás
2020. aug. 23. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Bónuszkérdés: A dying light mennyire nehéz játék? Kezdőként érdemes azt is megvennem?
2020. aug. 23. 22:18
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú és most látok olyan hírt, hogy ez régen már volt ingyenes az epicnél. Szerintetek van rá esély, hogy újra az lesz vagy vegyem meg most akciósan?
2020. aug. 23. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben működnek gond nélkül, ritka ahol valami gond lenne, így hirtelen kb egy játékot tudok ahol a Steam bekavar a fordításnak, az Oblivion.



Dying Light nem nehéz játék, persze vannak benne nehezebb dolgok is, de addigra meg úgy is belejön az ember.

2020. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megvettem! :)
2020. aug. 24. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó játékot :)
2020. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blackmetalmate666 ***** válasza:
Vannak elég érdekes magyarítások is azért..Pl. a múltkor egy kis múltidézéshez elővettem az eredeti Steam-es Max Payne-t, leszedtem hozzá egy magyarítást, volt benne egy mappa meg egy tömörített fájl, de leírás sehol, sem az oldalon sem txt. fájlban.Aztán leszedtem egy másikat az már jó volt.Amúgy általában ki szokták írni, hogy jó-e az adott magyarítás Steam-es játékra.Ha nincs kiírva az abban az esetben magától értetődő.A magyarításokat mindig eredeti játékokhoz igazítják, ha egy tört játékot magyarítanának az majdnem biztos, hogy nem működne egy eredetin.Btw gondolom azóta megbántad már hogy megvetted..
2020. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!