Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a jelenlegi...

Mi a véleményetek a jelenlegi WoW-ról?

Figyelt kérdés
Lesz még valaha a wow olyan mint régen? Classic, Bc vel még nem játszottam, de Wotlk val igen,azzal is kezdtem Taurin. És szerintem pl Wotlk sokkal jobb mint Pandaria és bármelyik ami utána jön.Cataban is játszottam és erdetin Wod-ban is.Közel sem érnek Wotlk hoz. Vegyük példának a Taurit mennyire lecsökkent a játékos szám Mopon most ahogy megnyílt a wotlk szerver és mennyivel többen játszanak most ott Crystalsongon. Én is így tettem. Visszasírom a wotlks időket mert szerintem sokkal jobb mint a mostani MoP. Ha jönne egyszer olyan kieg mint a régiek, akkor simán megvenném erdetit. Nektek mi a véleményetek?
2020. szept. 1. 00:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Pl akkor még örültél annak ha csak láthattad ICC első bossát, amikor elmentél reput farmolni a trashből. Most mindent "megrágva" kapsz meg, pl raid finder (1 kattintás és ott is vagy), egyre kevesebb a kihívás, egyre jobban butítják a játékot.
2020. szept. 1. 00:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Számomra a jelenlegi a BfA ami már teljesen kiégett, majd októberben meglátjuk Shadowlands miként teljesít.
2020. szept. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra én is kíváncsi leszek
2020. szept. 1. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!