Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo2 lodt nem tudom feltele...

Diablo2 lodt nem tudom felteleíteni az alapjátékra nem érzékeli hogy telepíve van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem meg a diablo2-t és a lodot egy csomagban és nem települ fel a lod a d2renem xpre telpíteném a játékot de nem megy előtte fenn volt a tört verzójú játék csak letöröltem. Kérlek segítsetek!
2010. aug. 5. 22:24
 1/3 Vérgibbon ***** válasza:
vidd vissza és cseréltesd ki
2010. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Aelyon ***** válasza:
Add or remove programsal törölted le ? Mert ha csak lazán shift+del, akkor azért nem megy. Másik dolog: próbáld meg az alap D2-t újratenni.
2010. aug. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi h írtatok de sajnos már meg se tudom számolni hányszor raktam ujra a játékot de nem jó:S

még a registryjét is töröltem miután leszedtem a gépről és ugy instaláltam fel de nem jó lehet h visszaviszem a boltba csak kár h meszze van :SS

2010. aug. 6. 15:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!