Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lenne a kérdés, hogy...

Az lenne a kérdés, hogy tudnátok olyan játékot mondani amibe érdemes költeni, multy player, bármilyen stílusú, érdekes, és telefonos?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék ha valaki mondana ilyent. Huawei p20 pro telefonra. Nagyon megköszönném

2020. szept. 5. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Költeni egyikRE sem érdemes, mivel azt a pénzt nem kapod vissza soha. A "multy"-t pedig multinak írják.
2020. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ohh, köszi, tudom, igazad van, de azért kéne ilyesmi:)
2020. szept. 5. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Költeni egyikRE sem érdemes, mivel azt a pénzt nem kapod vissza soha

De visszakapod, termek formajaban, ami epp maga a jatek. Ha egy jatekra nem koltenek, ott nincs fejlesztes, es szepen eltunik a sulyesztoben.

2020. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pontosan:)



Valaki? 😅

2020. szept. 5. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Arknights.
2020. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ace of Spades. Megunhatatlan FPS. Netről (mozilla, explorer, Tor, Chrome, stb.) kell indítani, kevés a normális szerver, de teljes mértékben megéri. Hidd el. És ingyenesen beszerezhető a hivatalos weboldalról. Persze ajánlani lehet pénzt, én 7 dolcsit adok havonta :)
2020. szept. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6-ik vagyok, van telefonra is Androidra, Ios-re, és nem csak windowsra.
2020. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes játékra költeni, de a kérdésre válaszolva World of Tanks Blitz
2020. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egy ilyen tankos játék, ajánlom, hogy próbáld ki
2020. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel az "anime" is szerepelt a kulcsszavak közt, én ajánlanám a Crossing Void-ot. Anime crossover gacha játék, körökre osztott harccal. 3 párból, azaz 6 karakterből állhat a csapatod, és úgy harcolsz a másik csapat ellen. Van sztori, aminek az elején lelövi kicsit a végét, hogy összefognak a karakterek a gonosz ellen, bár többnyire csak vígjáték a sztori. Más világok karakterei találkoznak, ebből rengeteg poén születik. Szinte mindig van valamilyen event, van, hogy csak küldetés és jutalom formájában, de van, hogy rendes története is van, átvezetőkkel, meg minden. Ami a ráköltést illeti, a rendes prémium pénz(Maigo) nagyon drága. De ez szerintem a balansz miatt van. Mivel így a legtöbb ember nem költ rá. Ennek köszönhetően a pvp is teljesen kiegyensúlyozott. 2 fajtája van: a valós idejű pvp, ahol egy véletlenszerű csapattal, alap szintű képességekkel harcolsz, és csak a saját tapasztalatod számít, a karakter szintje nem(mivel 1-es alapból ott mindegyik), és az, ahol egy másik játékos által összeállított csapat által állsz ki, de úgy, hogy ő akár offline is lehet(szóval automatikus). Itt a karakterek valós szintjeivel és értékeivel megy a harc, de mint mondtam, a legtöbb ember nem költ maigo-ra, így ha kimaxolsz 6 karaktert csak simán(awakening nélkül), 90%-ban nyersz. A fizetés másik módja a havi feliratkozás. Ennek 2 fajtája van, erre most nagyon nem térnék ki. A kettő együtt 2200 forint körül van havonta, szóval nem vészes ár, viszont egy csomó bónuszt ad érte. Én előfizettem kb. fél évig, barátnőm nem, és elég nagy előnyt szereztem vele szemben. De nem igazságtalan előnyt, ha érted mire gondolok. Szóval tud ő is érvényesülni. Tehát összességében nem nevezhető p2w-nek a játék.

A gacha is szépen ki van egyensúlyozva, naponta 1-szer pörgethetsz, vagy néha kapsz jegyet, és azzal tudsz újra. Illetve ha megcsinálod a napi küldetéseket(20 perc alatt megvan) kapsz 50 maigo, 150-ért pedig pörgethetsz ismét a gachán. Ez így soknak tűnik, de a fejlesztők minden hibáért kárpótolnak, még akkor is, ha a játékosok 99%-a észre sem veszi. Szóval szinten minden nap kapsz ingyen gacha jegyet vagy maigo-t. Én mindenképpen csak ajánlani tudom, feltéve, hogy tényleg érdekelnek az animék. :D

2020. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!