Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek megvan a Sea of Thieves...

Akinek megvan a Sea of Thieves,mi a véleménye róla, megéri az árát?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar az, hogy sem a hajód, sem a karaktered nem lesz semmivel jobb, erősebb, gyorsabb, stb, és kizárólag kozmetikai kiegészítőket (ruhák, vitorlák, dísztárgyak...) lehet gyűjtögetni benne, akkor megéri. Nekem ez nagyon kevés, legalább egy minimális RPG-rész lehetne benne. Ja, és a PvP (Player VS Player)-rész kötelező, sehogy sem lehet kikapcsolni. Simán megeshet veled is az, mint velem, hogy nagy nehezen kihajózol kis bárkáddal a kezdő öbölből, és egy teljes legénységű hajóba ütközöl, ami szénné ágyúz és elsüllyeszt téged. Semmi hasznuk nem volt az egészből, csak úgy poénból, hadd szenvedj.
2020. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk addig nem tudhatják, hogy mi van a hajódon, amíg el nem süllyesztenek, vagy át nem másznak... Ráadásul, ha úgyis üres voltál, akkor nyugodtan szórakozhattál volna velük, felmászni hozzájuk kardozni, lövöldözni. Nem szenvedés, ha úgyse vesztesz semmit.

Plusz igen, egyszerűen jó érzés mások hajóját elssüllyeszteni, akkor is ha nincs rajta zsákmány. Maga a harc, az adrenalin.

Ettől függetlenül azonban könnyen előfordul, hogy nagy zsákmány veszik oda, ha te vagy a szenvedő fél.

Sokszor viszont nagyon elnyúlnak a tengeri csaták, csak kerülgetik egymást a hajók, lődöznek, javítanak, átmásznak, de nem jutnak eredményre, aztán egyszercsak valaki elmenekül, a másik meg üldözi fél órát, amíg végül el nem veszti, fel nem adja vagy el nem süllyeszti.

2020. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

"egyszerűen jó érzés mások hajóját elsüllyeszteni"

Én pont emiatt nem játszok a játékkal, engem pont a kalandozás és a kincskeresés része érdekelne, de a multi, meg az, hogy mindenki vérszemet kap, hogy elpusztítsa a másik hajóját, az egyáltalán nem. Nem értem, miért nem lehet offline vagy PvE szervert létrehozni, egyedül kb esélytelen létezni abba a játékba. Teljes árat nem éri meg az a játék szerintem, max Game Passon keresztül.

2020. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!