Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NBA 2K20 olcsó VC vásárlás...

NBA 2K20 olcsó VC vásárlás létezik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ugye 2k megtagadta a játékosoktól az offline MyCareer lehetőséget. Ez tök jó, sokan veszik majd a vc-t ahol nem számit az embereknek a pénz. De vannak olyanok is mint pl én akik nem akarnak mondjuk 3 meccset egy cipőért lejátszani vagy egy szezont végigszenvedni mert lassú a fejlődési rendszer. Nem akarok én senki játékában kárt tenni, pusztán élvezni az enyémet. Mypark vagy mi nem érdekel csak zsákolhassak Anthony Davis fölött. Ha van valakinek tippje hackre vagy esetleg olcsó vásárlási lehetőségre, annak nagyon megköszönöm segítségét.

2020. szept. 9. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom VC-t nem lehet venni, mert azt nem tudják megoldani eladásra, de Myteam pontot viszont igen, mert azt tudják farmolni a kínaiak.
2020. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh, ennek nem orulok mert sokat nem erek vele, de koszi a valaszod
2020. szept. 9. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, sem hack, sem trainer nem létezik hozzá. Mondanám, hogy játszd a 18-19-et, azokban még rendes fejlődés volt, de az sutyerák válasz lenne.
2020. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!