Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz hogy a pokerstarson nem...

Igaz hogy a pokerstarson nem csak a többi játékost kell legyőzni ahhoz hogy nyerjen valaki pókeren hanem az algoritmust is?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 21:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10


Érdekes módon a statisztikám így 500.000hand után azt mondja, hogy minden oké. érdekes ez... kb. laposföldes stílus ez már :D

2021. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Minden oké. Látja az algoritmus hogy van rá időd hogy napi x órán át termeljed a rake-et nekik és számodra hihető módon leosztja a kívánt nyerő handeket a "variancia" szerint.
2021. febr. 4. 20:25
 13/20 anonim ***** válasza:

Te teljesen hülye vagy, már bocs. Tehát te azt várod, hogy neked minimális mintán ne legyen variancia? A matematika meg bassza meg magát, mert Gipsz Jakab gyakorikérdéseken nem hajlandó annyit játszani, hogy lássa nincs semmi csalás?


Kezdj el egy érmet dobálni, és jegyezd fel hányszor jön A és B.

2021. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Egy barátomnak volt szerencséje beszélgetni egy magyar profival. A nevét nem mondom, mert nem biztos, hogy szeretné itt látni. Pécsi a srác, eléggé milliárdos és azt mondta, hogy el kell fogadni, hogy a program azt csinál veled, amit akar. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor játszanod sem lenne szabad.
2021. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Elég undorító a program. Tök egyértelmű, hogy MTT-ken a coin flipeket mindig a nagy stack nyeri. Meg vannak a %-ok, amelyeket hoznia kell a programnak, de azon belül úgy variál, ahogy a profitnak az érdeke diktálja. Teljesen, mint az elektronikus félkarú rablók, csak nagyban.


Ha nem lenne csalás és működne a matek, akkor nyerő játékosok a matek szerint nyernének és akkor a nyerési ráta is a matek szerint alakulna, azaz korlátozott számban tudnának csak nyerni. De vannak, akik durván csilliárdosok és vannak, akik havi 1 milliót is alig tudnak kihozni. Szóval van akinél jobban működik a matek? Van ahol 2x2 = 100?


Lehetséges opciók:

1. kellenek a "profik" , hogy a paraszt elhigyje, hogy ő is nyerhet, ezért az oldal engedi őket naggyá válni, mert szükséges van mézes madzagokra.

2. a program észleli, hogy kik a tudatos játékosok és a metaknak megfelelően oszt nekik. A parasztot meg szórja. Ha a vw autók 10 évvel ezelőtt észlelték mikor ellenőrzik a káros anyag kibocsátást a hatóságok és annak megfelelően variálták a co2 kibocsátásukat az autók önmaguktól, akkor ez egy póker oldalnak nem lehet gond. Különben bukta lenne.

3. A profik kiismerték a programot. Annak idején a casinóból is haza lehetett vinni 10 milliókat programhiba miatt, akkor itt is lehet.


Nekem ne mondja senki, hogy KK, AA, QQ -val 20 db flop előtti all in-ból 15 elbukok esélytelenebb lap, de nagy stack ellen, akkor az rendben van. És igen, én is levertem K10 off-al az AA-t amikor nagyobb stackem volt. Oda - vissza működik és közben nem enged túl sokat nyerni. Tisztára , mint a régi félkarúk. Üzemeltettem őket, tudom mi volt a mókolás.


Szeretném én látni azokat több éves EV-ket...

2021. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

utolsó, te semmit sem értel az egészből.


1, miért érné meg az oldalnak favorizálni a profikat? az nekik nem jó, hiszen ők kiveszik a pénzt, és nem eljátszák szép lassan rakenek.

2, ha te nem tudod, hogy mi van, akkor ne okoskodj. azok, akiket te látsz, hogy milliárdosok ebből egyrészt jelentősen jobb döntéseket hoznak, mint pl. te, másrészt nekik sincs 8888888%-os ROI-juk, csak te azzal nem vagy tisztában, hogy 1 nagy pénzre mennyi olyan versenyük jut, ahol kiesnek ITM előtt is akár.


lehetséges opciók :


én is nyerek, pedig nem vagyok profi. (pontosan úgy hangzik a dumád, mint akinek fingja sincs az egészről, és mindig külső tényezőt okol a sikertelensége miatt)

milyen az, amikor a parasztnak nem a matek, a profinak meg a matek? akkor van olyan, hogy 2 paraszt találkozik, és hírtelen "2x2 100lesz"?

és amikor 2 profi ? (azokon a high stakeseken csak 95%-ban prfik vannak)???

mit ismersz ki rajta?



1. 15 nem minta. 2. mondtam már neked, hogy hülye vagy, és mutass bizonyítékot, de nem tudsz, hiszen, ha tudnál, akkor már régen a felügyeletnél lehetnél, és perelhetnél.


Hihetetlen, hogy még mindig, több, mint 20évvel később is megjelennek a hozzád hasonló balfszok.

2021. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Okes akkor lassuk azokat a tokeletes statokat...
2021. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
És inkább Jamie Stepples-nek hiszek, aki elmondja rendszeresen, hogy a nagy stack a nyerő... és ő egy elég profi streamer és jatékos a tesójával együtt
2021. febr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkor üljetek be Jamievel, és minden kis stackre nyomkodjátok az all-int, úgy is az a nyerő.


Meglehetősen fogyatékosnak kell ehhez lenni...

2021. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Akkor magyarázd meg a következőt is már, ami ma történt:


Turbó szateliten a nevezés utolsó percében benevez egy csávó. Teljesen más rekacióidővel dolgozik, mint a többi. Feltünően más. 3 $ szateliten nem nagyon szokták a time bankot használni, ő még a dobásnál is használja preflop. Aztán kapok egy AKs-t, 15 BB-vel a vége felé betolom az all in-t, ez a csávó megadja K2o-val. Flop: Q22... kiejt.... Nagyon furcsa, maradok még nézem: pár kör múlva megad egy 3 bb-s preflop emelést. Boardot végig megadogatja, ami A, K, Q, 9 és 5.... mutatás: 95 két párral nyer. 95o-val minek ment be preflop, mire adogatott meg végig 95-el???


Azután 10 körből kimarad, majd megad egy 30 BB-s all int. KK az ellenfélnél, hősünknél JQo...flop: JQQ..


Ez vagy robot volt, vagy valami nagy csaló, de tudta mit csinál az egyértelmű...

2021. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!