Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arma 3 editelésben segítség?

Arma 3 editelésben segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A feltett kérdés és a megjegyzés között hatalmas különbség lesz XD.Arma 3-al régebb óta játszok, kezdetek óta az a tervem hogy saját szerveren, magyar közösséggel, élethű virtuális formában elhozzuk a Francia Idegenlégiót, nagy fanatikusa vagyok a légiónak, terveim szerint iskola után oda vezet utam, de nem ez a lényeg, olyan embert keresnék aki szintúgy kedveli az idegenlégiót, és segíteni a játékon belül (Arma 3) megvalósítani ezt, a játékon belül mindent tudok nagyjából, de ez az editelés meg a modok létrehozása, abszolút nem tudom.. Előre is köszönöm ha tudna valaki segíteni.

2020. okt. 3. 12:12
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Konkrétabban kicsit leirnád mit szeretnél? Vagy hol akadtál el?
2020. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen, köszönöm kérdésed. Tervem a magyar arma közösségnek kicsit skála szélesítése, és a Francia Idegenlégió megismertetése játékon belül, élethű, francia idegenlégióhoz hasonló kiképzések virtuálisan, és egy kis RPs társaság létrehozása, akár békefenttartást, kiképzést, vagy tűzharcot “rp”zve. Mindenkinek egy külön karakter kitalálása, és ezáltal a légióba csatlakozása után a további élettörténete... egy katonai monarchia kiépítése idővel, amely eredményezhet több lehetőséget RP szinten... A MÁSODIK KÉRDÉSEDRE A VÁLASZ: hogy hol akadtam el, kb az egész szerver létrehozásnál, a szerver hostolása, a pálya kiépítés ment, viszont AI-k irányítása nem, illetve kellenek modok hogy a ruházat és maga a támaszpont a légióhoz kötött legyen, ezt sem tudom megvalósitani, es lehet hogy eltudod mondani hogy kell, de sajnos egyedül kezdenék bele, és egyszerre több mindent mem tudok, így sajnos kéne egy segítő kéz.
2020. okt. 5. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Keress fel pü-ben, vagy email-en. pyrotechhun@gmail.com
2021. febr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!