Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Just dance 2020 és Beat Saber...

Just dance 2020 és Beat Saber otthoni játszására a Ps4 a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvelem ezt a két játékot, viszont egyáltalán nem értek se a Playstation-höz se az Xbox-hoz.

Olvastam, hogy a Just dance 2020-hoz a Ps4 és az Xbox one közül éri meg választani.

Ezzel annyi a gond, hogy a Beat Saber minimális videokártya követelménye nvidia 960,nekem a gépem pedig nvidia 950m, tehát nem vinné el.

Ezután láttam hogy Ps4-en is lehet játszani Beat Sabert, csak ugye kell a hozzá tartozó VR szemüveg is.

Tehát így vennem kéne egy Ps4-et, egy kamerát, egy VR szemüveget és két move kontrollert.

Maga a kérdés az lenne, hogy ha a gépem nem elég erős a Beat Saberhez, és elsősorban ezt a két játékot szeretném játszani (egyelőre nem ismerek más hasonló játékot), akkor a fent említett dolgok beszerzése a legjobb választás vagy van más alternatíva is?



2020. okt. 6. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Just Dance-re a legjobb egy Xbox One lenne Kinecttel, mert a Kinect sokkal komplexebb és pontosabb, mint a Ps4 kamerája. Viszont annyira nehezen lehet már beszerezni a Kinectet, plusz hozzá az átalakítót, hogy működjön Xbox One-al, hogy a Ps4 észszerűbb megoldás, egyébként annak is bőven jól működik a kamerája a Just Dance-el.


Ha használt PSVR-ban gondolkozol akkor értelemszerűen az a jobb megoldás Beat Saberre, mert egész olcsón hozzá lehet már jutni és akkor ugyanazt az eszközt használod mindkét játékra, (Ugyanaz a kamera kell a PSVR-hoz amivel a Just Dance is működik). Viszont, ha újonnan vásárolnád akkor én lehet elgondolkoznék inkább egy Oculus Quest 2-ben, a hónapban jelenik meg, nem kell a kábelekkel foglalkozni, nem vagy semmilyen eszközhöz kötve, mert önmagában használható. Illetve mivel az a PC-s Beat Sabert futtatja, így arra tölthetsz le egyéni számokat internetről (PSVR verzión csak a hivatalos alap számokat illetve pár fizetős albumot lehet játszani) és az sem egy rossz pont, hogy ha idővel fejlesztenéd a PC-d akkor ahhoz is hozzákötheted és teljes értékű VR headsetként működik.

2020. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ!

Igen első sorban én is Xbox one-t szerettem volna kinecttel a Just dance miatt, csak mivel valaminek futtatnia kéne a Beat Sabert is, ezért gondoltam inkább a Ps4-re.

Egy valami megfogott a valaszoddal kapcsolatban. Én eddig úgy gondoltam hogy a kamera nem kell a Beat Saberhez, hanem vennem kell hozzá két move kontrollert, viszont amit írtál abból azt szűrtem le, hogy felesleges a kontroller, mivel a kamera képes rá hogy érzékelje mit csinálok a kezemmel ehhez a játékhoz is. Jól értettem?

Így első körben mindenképp használtat szeretnék és ha jobban elmélyülök ebben a világban akkor áldoznék rá nagyobb összegeket.

Utána olvasva tényleg sokkal de sokkal jobb lenne ez az Oculus Quest 2, viszont sajnos így első nekifutásra félek rá beruházni.

2020. okt. 6. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Kell hozzá kontroller. PSVR-ban nincs kéz gesztusvezérlés így az csak Move kontrollerekkel és a PS saját kontrollerével irányítható. Just Dance-ben ugyan érzékeli a mozgásodat a kamera, viszont a PSVR más alapokon működik, ott a kamera a Headseten és a két kontrolleren található fényeket veszi alapul és az alapján követi le a mozgást. Ott nem a te saját mozgásodat nézi a kamera, ezért ott nagyon számít az is, milyen szögben és milyen távolságba van elhelyezve a kamera a Headsethez képest.
2020. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Még annyi, csak hogy biztosra menjünk. Just Dance-hez elég csak a kamera. Beat Saberhez viszont mindenképp kell a PSVR headset, a kamera és a 2 move kontroller is.
2020. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. okt. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!