Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játéknak van normális...

Melyik játéknak van normális belső nézete?

Figyelt kérdés

Olyan műszerfal, mint a Forza Horizon-ban, nem csak levegő, mint wach dogs, GTA 5.


Próbáltam a YT utánanézni, de ott nagyrészt távírányítós autót vezetnek, csak sok idő után láttam, hogy a TDU-nak ( és a Driver San Francisco) van normális belső nézete. Nincs türelmem végigbogarászni a távirányítós autót vezető szakértők videót, ez a külső nézet felesleges, autós játék a normális belső nézettől lesz az, ami.


Ezek?

1. Midnight Club: Los Angeles

2. Burnout Paradise (2008)

3. PGR4 Project Gotham


(Írd le ha ismersz olyan játékokat, ami normális belső nézete van az autóban)



2020. okt. 6. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Xbox360-ra kell?


Az összes Forza

Race Driver GRiD

Colim McRae Rally: Dirt

Need for Speed:Shift és Hot Pursuit


Egyébként írd a játék címe után, hogy "cockpit view" és meglátod, milyenek vannak.

2020. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Forza Motorsportok mind, Assetto Corsa, de még az ősrégi Life for Speednek is az volt.
2020. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Project Cars részek és anno a Test Drive Unlimited amiket angyon szerettem bár azt nem tom 360-ra vannak-e.
2020. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!