Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 28 forint egy játék???

28 forint egy játék???

Figyelt kérdés
Az Eneban nézegettem a játékokat és találtam egy tök jó játékot a Regular Human Basketball. Ez steamen 4 euró ami nagyon kevés. De eneban 2 ajánlat van rá. Az egyik 0.08 EURÓ ami 28 FORINT. Aztaaa. A másik kicsit drágább 0.30 euró azaz 110 forint. A csávó aki 28 forintért adja az 99.97% 50K+ értékelésből. Nagyon jó játék és meg akarom venni de ennyire kevés pénzért vajon tényleg megkapom? A másik egyébként 99.95% 25K+-ból. Megvegyem és ha igen melyiket?

#játék #Eneba #Regular Human Basketball #28 forint
2020. okt. 6. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Igen az olcsóbbat
Igen a drágábbat
Ne!! HÜLYESÉG
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan játéknak nyomott az ára, ami már máshol vagy többször is akciós volt, vagy bundle-ben adták. A "Regular Human Basketball" benne volt a Humble Bundle csomagjában is, emellett egy elég gagyi játék ahhoz hogy rengeteg ember automatikusan megkapja a kulcsot az előfizetéséhez, és a piacon túlkínálat jelenjen meg belőle. A túlkínálat pedig lenyomja az árakat, mert inkább olcsón adják, csak vegye meg végre valaki.


Nekem van egy felesleges kulcsom, pénzt nem tudok már belőle csinálni, ha érdekel akkor írj PM-et. Steam kulcs.

2020. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-esnek köszi. Amúgy így megnézve elég gagyi játék de szerintem fun lehet. Ez lesz az első vásárlásom Eneban ezért veszem meg. Nem nagy összeg és így le tudom tesztelni milyen az oldal. De ha rossz a kulcs szívesen átveszem a tiedet.
2020. okt. 6. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Van regeteg iylen játék, amikért úgymond a minimálisnál többet nem lehet kérni, menj fel pl F2A-ra, állítsd me a szűrőt pl max 150Ft-ra, kapni fogsz rnegeteg találatot.
2020. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!