Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet saját szervergépe...

Somiferike kérdése:

Hogyan lehet saját szervergéped sajátrészre?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy minecraftos szervert amit a saját gépem futtat. Mivel két gépem van, ezért elgondolkodtam azon, hogy mi lenne ha az Aternos helyett vagy bármiféle szerverkiszolgáló helyett a szervert a saját gépem futtatná, mivel szerintem ez kicsit erőssebb teljesítményt nyújtana, mint a szerverkiszolgálógép, mivel a szervergépen vannak vagy kétezren, a sajátgépemen pedig max 4,5 ember lenne, gondolom, hogy sokkal jobban teljesítene. Hogyan tudnám ezt elérni, mik kellenek ahoz? Modolt minecraftal szeretnénk játszani, mivel az sokkal érdekesebb mint az alap, és a gép is elbírná, nem úgy mint a gagyi szervergépek. Valaki tudna ebben segíteni?

2020. okt. 7. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak az emberek mennyisége számít, a szerverközpontban lévő bérelt szerver százezreket is elbír. A te otthoni neted meg nem biztos. A szerver-kliens közti kommunikáció alig pár kiloBájt percenként, nem az fog számítani.
2020. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem nagyon érted mit is akarok, ha kicsit több moddal telirakom, mondjuk 80,90 akkor a szerver laggol nagyon, ezért akarom a saját gépemre a szervert megcsinálni, Hamachival gondolkoztam. Már meg is csináltam a szervert, de egyenlőre csak local és nem akarja a modokat betölteni, hiába beletettem a mods mappát. Nem nagyon értek ehez, ezért kérem a segítségeteket.
2020. okt. 7. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Te vagy az aki nagyon nem érted ezt az egészet, le is írtad hogy nem értesz hozzá. Egy otthoni háztartási számítógépből összekókányolt háziszerver soha nem lesz olyan mint egy igazi szerverszámítógép, ami ilyen célokra kiépített infrastruktúrában működik.
2020. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Menj mesteremcézni, nem egy 8-10 éves fog 80 modos Minecraft szervert 0-24 üzemeltetni, nekem elhiheted.
2020. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gofrisütő ***** válasza:
64%

#4 válaszíró, a kortól nem függ az értelem. Mellesleg ha nem ért hozzá, az nem azt jelenti, hogy hűlye, csak hogy nincs tudása ebben a területben. De a kérdésre válaszolva ha csak a barátaiddal játszol akkor ajánlom a hamachit. [link]

Ha pedig moddal akarod, akkor az összes barátod rakja be ugyanazokat a modokat, modpackokat. Remélem tudtam segíteni.

2020. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi, mellesleg a 4. válasziró:

1. Nem tudhatja a koromat

2. Nem is próbált a kérdésre válaszolni, szóval igazából semmit nem ér a kommentje

3. Sajátrészre akarom és még ha nyitni is akarnék egy nyilvános szervert ahhoz sincs semmi köze!

2021. márc. 13. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hű, de paprikás lettél hirtelen!


Akkor mutasd meg nekünk, bérelj egy minecraft szervert, konfigold be, és üzemeltesd nyereségesen!


Vagy az nem megy, csak itt ugrálni tudsz?

2021. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gofrisütő ***** válasza:
64%
7es válaszadó, bár ez nem nevezhető válasznak, erre miért van szülség? Hogy a f@$%ba áll neked feljebb, miután ő segítséget kért, te kigúnyoltad, ő meg csak megvédte magát? Ha tudsz segíteni, segíts? Ha nem, csinálj valami hasznosat, mert a te szegénységi bizonyítványod, ha nincs jobb dolgod, mint egy random embert csesztetni az internet mögé bújva.
2021. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!