Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA Online miért tekinti...

A GTA Online miért tekinti 'suicide'-nak, ha az irányíthatatlan helikopterrel becsapódok valahová?

Figyelt kérdés

A suicide az ugye öngyilkosság, ami feltételezné hogy az ember saját akaratából követi el. Viszont a játékban akkor is azt írja ki hogy 'you committed suicide', ha a borzalmasan vezethetetlen helikopterekkel nekimegyek egy épületnek vagy földbe csapódok. Ez miért van? Az nyilván nem azért van mert én akartam úgy...

Ugyanez van akkor mikor az Opressorral bemérek egy célpontot, de ahelyett hogy azt lőné ki, belelő a közvetlenül előttem lévő oszlopba és felrobbanok. Ráadásul ott még fizethetem is ki a biztosítást, mintha az én hibám lenne hogy az idióta nyomkövető nem a célra lő, hanem a tereptárgyakra amik legközelebb vannak.



2020. okt. 8. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert te vezetted a gépet, a program honnan a kisujjából szopja ki, hogy te szándékosan szálltál bele az épületbe vagy simán béna vagy?

Valamit meg ki kell írni, hogy nézne ki ha windows-os egyszerűséggel kiírni, "hupsz, valami félrement".

2020. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Így van megírva a program.
2020. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!