Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem az Among Us-t, de...

Megvettem az Among Us-t, de nincsenek barátaim, akikkel tudnék játszani. Illetve akadnak egyéb gondjaim?

Figyelt kérdés

Szóval csináltam discord fiókot is, és kerestem magyar discord szervereket. Első probléma: Nem tudom, hogyan tudnék csatlakozni a szobákba, ha egyáltalán van olyan lehetőség, hogy ismeretlen emberekkel játszak among us-t.

Másik probléma: Kollégiumban egyik csoporttársam meghívott egy szerverre, de nem tudok csatlakozni, valami PierceBot-ig eljutok és ennyi.

Sorry, nem értek a discordhoz. Régen teamspeaken beszélgettünk pár barátommal, mikor még loloztunk.


Továbbá, ha esetleg valakinek lenne kedve, addolhat discordon és among us-ozhatánk együtt.



#magyar szerver #magyar among us
2020. okt. 8. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám, és behívlak egy szerverre
2020. okt. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!