Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV (Xbox 360) rossz autók...

GTA IV (Xbox 360) rossz autók kanyarodása?

Figyelt kérdés
Sosem megy jobbra kanyarodni nagyon SZ@R, mert ha jobbra megyek akkor mindig valamibe beleütközök, csak akkor jó ha a kanyaroknál lassítok. A gta iv-et XBOX 360 on játszom, mivel a PC-vel van különbség. Nem tudom hogy csak az xbox 360 on van így rosszul vagy direkt így van megcsinálva? (2020. 10. 7. (Szerdán) kaptam meg (a játékot), de mindig nem vagyok hozzá szokva ehez.

2020. okt. 9. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Pls választ
2020. okt. 10. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg ennyire sz** az autók irányítása, és később sem lesz jobb. Az a furcsa, hogy a játékosok többsége el van ájulva attól, hogy milyen "realisztikus" a kocsik viselkedése, de ezzel szerintem csak azt árulják el, hogy még az életben nem vezettek igazi autót. 26 éve van jogosítványom, vezettem Hummertől Ferrariig, Polski Fiattól Lincoln Continentalig mindent, és garantálom, hogy a Földön soha, egyetlen autó sem viselkedett úgy, mint a GTA IV járgányai.
2020. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van... A gta iv amúgy is közel van a realisztikához. Eszt a válasz csak azért jött mert GTA V-n játszottam, és ott nem volt ilyen
2020. okt. 10. 22:21
 4/5 A kérdező kommentje:
*Ez*
2020. okt. 10. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A GTAIVben szándékosan nehéz vezetni a fizikai motor miatt. Ezt a következő részből kivették, részben azért mert erőforrást takarítottak meg.
2020. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!