Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 cd tok helyrepofozása:...

Ps4 cd tok helyrepofozása: hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kaptam kölcsönbe PS4-re játékot (horizon zero dawn) csak amilyen b*lf*sz és vak vagyok, nem vettem észre hogy leesett az éjjeli szekrényről a játék doboza, és ráléptem. Nem túl vészes a sérülés, viszont egy körülbelül 2-3cm hosszú darabka letört a doboz széléről. Eléggé bűntudatom van miatta, minden ilyesmit nagyon magamra tudok venni. Hogyan tudnám helyretenni/megcsinálni? pillanatragasztó? Vagy itt az egyetlen megoldás szerezni/venni hozzá egy új dobozt?

2020. okt. 9. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pillanatragasztóval finoman megpróbálhatod, kérdés, hogy mennyire színezi el, nyomtalanul biztos, hogy nem tünteted el.
2020. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sikerült pillanatragasztóval megragasztani, és szerencsére nem színeződött el vészesen, nem is annyira feltűnő, csak most az alsó részét ahol eltört, nem lehet rendesen összecsukni. Bár valszeg így sem lesz túlságosan boldog :\
2020. okt. 9. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát legrosszabb esetben csere akkor szerintem max 1000ft lehet egy oylan tok, bár inkább az a necces, hogy hol lehet kapni.
2020. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Veszel használtan valami olcsó szar játékot, átteszed a tojába a lemezt és a borítót és kész:

[link]

A játékot meg esetleg odaadod fájdalomkíjként a törött tokban.

2020. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már nem aktuális, de ha szoktál store-on vásárolni, akkor veszel egy feltöltőkártyát és annak a dobozába átrakod. Régen ugyanolyan tokba rakták, mint a játékokat, de lehet már nem így van.
2020. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális, de köszi a tippet, ha mégegyszer előfordul, teszek vele egy próbát :)
2020. okt. 23. 16:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!