Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan növeljem a nézőszàmot? ...

Hogyan növeljem a nézőszàmot? (Twitch)

Figyelt kérdés
Jó ideje streamelek twitchen benne van 400 óràm de egyszerűen egy néző se jön.Van followerem de sajnos follow to follow a nagyrészt.Cod és LoL jàtékokat szoktam streamelni.Valakinek ötlet hogyan lehet nézőket szerezni?

2020. okt. 10. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Menj dolgozni, ne legyél ingyenélő digitális koldus
2020. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem tudsz olyat mutatni ami miatt téged megérné nézni, akkor nem lesz sosem néződ. A nézőket nem csak a játék érdekli, hanem a közvetítő stílusa, reakciói, stb. Azt pedig megjátszani nem lehet, mert erőltetett lesz, és süt róla hogy kamu. Azok a népszerű streamerek akiket sokan néznek, a személyiségükkel érték el ezt, és akkor nem számít hogy ők a tízezredik CoD-játékosok, mert a játék csak egy eleme a közvetítésnek.

Ha nálad kizárólag a játék a közvetítés témája, sosem fogják nézni, hiszen az csak egy n+1 gamer csatorna, főleg ha elcsépelt játékról van szó.

2020. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első vàlaszoló.Dolgozok is mellette hobbi szinten csinàlom mert szeretem minden nap este 6 utàn.Nem a pénz miatt csinàlom azért én megdolgozok normàlisan.
2020. okt. 10. 10:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Màsodik vàlszaoló.Igen ezzel én is tisztàban vagyok de sajnos ràse kattintanak hogy nézzék.Làtom programon mikor rànéz valaki de sajna rà se néznek ezen akarnék javítani valahogy.
2020. okt. 10. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg játssz olyan játékokkal, amik újdonságként hatnak. Minden második streamelő ezekkel játszik, gondolom egy idő után ez már rohadt unalmas.
2020. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem youtubeon kezdd, azt még mindig többen nézik. A twitch a már valamennyire befutott streamereknek jön be, de ott sem mindig.
2020. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gta rp cyberpunk meg among menjen lol amúgy sokan hónapokig 0 nézővel nyomták az elején
2020. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!