Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Retro gamerek, nektek melyek...

Retro gamerek, nektek melyek a kedvenc játékaitok az alábbi konzolokon?

Figyelt kérdés

Sega Mega Drive és Genesis

Sega Saturn

NES,SNES

ATARI


Nekem Sega Mega Driveom volt anno, most elkezdtem a steames classics csomagból beszerezni pár címet, és vannak nagyon jók: Alien Soldier, Sonic,stb.


SNES-en a Donkey Kong Country, amit imádok.


Jöhetnek ajánlások még a többire és ezekre is.



2020. okt. 12. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sega Mega Drive-ra a Golden Axe az all-time favorit. :) Aztán Road Rash, Earthworm Jim (bár ez SNES-en is jó volt),Soccer Kid, Mortal Kombat játékok, Aladdin, Strets of Rage.


SNES-re talán a Demon's Crest a kedvenc, aztán Super Mario 1-2-3, Super Metroid, TMNT 4, Castlevania 4, Adventures of Batman & Robin, Rock n' Roll Racing, Lion King, Aladdin, Alien 3, Boogerman, EVO: Search for Eden, Earthworm Jim 1-2, Mega Man X, Contra 3, Biker Mice from Mars, Jurassic Park, Battletoads & Double Dragon, Kid Klown in Crazy Chase, Pitfall - The Mayan Adventure, Primal Rage, Stargate... Lehetetlen lenne most itt mindet felsorolni, amit orrvérzésig nyúztam. :)


NES-re, te jó ég... Hát arra a Contra. :) Szorosan mögötte Super Mario, Castlevania, Ninja Gaiden, Double Dragon, Mega Man, Metroid, Batman, Lode Runner, Ice Climber, Battletoads, Tecmo World Wrestling, Bucky O’Hare, Battle City, Galaga, TwinBee, Popeye...


Atari 2600: Keystone Kapers, Jungle Hunt, Defender, Frogger, Dig Dug, Space Invaders, Missile Command, Pitfall, Combat, Berzerk, Outlaw...


Saturn az sajnos nekem kimaradt.

2020. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NES-re nekem is a Contra+Mega Man
2020. okt. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!