Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Assassin's Creed...?

Melyik Assassin's Creed...?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy melyik az a rész(ek) ahol női assassin-t is tudunk irányítani?



Ui: Magyarítás megléte nem szükséges.



2020. okt. 19. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Syndicate és az Odyssey, illetve Origins-ben van pár rész amiben nőt irányítasz. Na meg ha érdekel ott az oldalnézetes AC részek asszem azokban is van valamelyikben de azokat nem próbáltam.
2020. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a Syndicate és Odyssey? Lehetőleg nem csak pár rész erejéig lévőt keresek így az Origins-t szerintem passzolom. Köszönöm szépen a gyors választ. Az első kettőben is csak pár részig vagy női főhőssel vagy rájuk épül a történet?
2020. okt. 19. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Syndicate-ban 2 főhős van, a küldik alapvetően fele-fele arányban oszlanak meg, viszont szabadon választhatsz, hogy a mellékküldik nagy részét, illetve a városban mászkálást, gyüjtögetést melyikkel szeretnéd. Odyssey esetében meg elején választhatsz a két főhős közül és azzal leszel végig.
2020. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Syndicate-ben egy testvérpárt irányítunk ahol sztorihoz illően vált karaktert, szóval néha a női néha a férfi karakterrel mész. Odyssey-ben pedig a játék elején kiválaszthatod, hogy milyen nemű legyen a főhős, így ott végig női karakterrel mehetsz. Illetve van még egy régebbi rész a Liberation, ott is nő a főszereplő.
2020. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huhh tényleg azt el is felejtettem, asszem az volt az alapból Vitára megjelent epizód.
2020. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a gyors válaszokat. Akkor ezen 2 közül az egyiket még most az akció alatt megveszem.
2020. okt. 19. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Liberation. Az a legolcsóbb és szerintem jobb, mint a 2 másik.
2020. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!