Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Total War Attila játékban...

A Total War Attila játékban miért csak 1 egységet tudok gyártani körönként a seregembe?

Figyelt kérdés

Igazából A TW: Attila módjával játszom, a Medieval Kingdoms 1212AD -val, azon belül is a Kingdom of Hungaria nemzettel.

Eddig normálisan engedte toborozni az egységeket, de már a 3. hadseregemet nem tudom, csak lassan (1 egység/kör) felépíteni, hiába toborzok máshol.

Arra gondoltam, hogy valami nyersanyagból, mint pl. a vas, van kevés, de nem tudom. Pénz, bevétel, élelem az van.



2020. okt. 20. 06:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, csak azt lehagytam, hogy populáció nincs meg hozzá. Mivel a közrend mindenhol elég gyér és bevándorlás gyakorlatilag nincs. Ez lehetséges vagy más oka van?
2020. okt. 20. 06:47
 2/3 A kérdező kommentje:

Már nem aktuális, mert rájöttem mi a gond. :)

Elnézést a felesleges kérdésért!

A probléma a munkaerőhiány volt a városokban. Annyi volt a dolgom, hogy más városokat is katonai várossá építettem, ahol volt munkaerő.

Szal, nem egy bonyolult dolog volt megoldani, de még is megakasztott. xD

Még1x bocs!

2020. okt. 20. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond, legalább ha valakinek hasonló gondja van az megtalálhatja itt a választ a kérdésre.
2021. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!