Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta onlineban mit lehet mk2...

Gta onlineban mit lehet mk2 opressorral kezdeni?

Figyelt kérdés
Felvan upgradeolva fullosra . könnyebben tudok majd vele special cargozni?

2020. okt. 23. 01:16
 1/4 Gázsi a hegyről válasza:

Hát szerintem ha odáig eljutottál, akkor azért bőven kell órákat ölni a játékba, és nem 1, nem 2 ilyen robbantja fel az eladásaidat. Na de a lényegre térve nyerintem gyors fordulékony jó a rakétája, légvonalban halad. De egy nagy hátránya van. Egyszerűen annyira tryhard jármű lett, hogy sokan már csak azért rálónek, mert elég komoly veszélyt jelent, ezért én inkább deluxo párti is vagyok, de ez most nem lényeg. Összességében szerintem jó dolog ez a repülő kecske depressor, ha civilizált, inteligens ember módjára használod, és nem robbantassz fel akit csak látsz. A cargo küldetések is sokkal könmyebbek lesznek vele, mert kb bármit eltalál a rakétája. Ja és npc-k ellen ne spórolj a rakétákkal, mert bár jó, de sokszor olyan kis célt mint egy emberke eltéveszt. Bocsi ha kicsit elletmondásos az irományom de most ennyire telett.

Ui: A majaj helyezsírások szapájait elhagytam

2020. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mérföldekkel ez a leggyorsabb közlekedési lehetőség, a térkép egyik végéből a másikba kb. harmad idő vele eljutni mint egy sportkocsival, rengeteg időt spórolhatsz, illetve megmarad egy helyben a levegőben, nem úgy mint az Mk1, amit lehetetlen fenn tartani, lezuhan állandóan meg nekimegy mindennek. Ezzel nyugodtan ácsingózhatsz a magasban. Jól lehet irányítani is.

Két nagy hátránya van: az egyik amit az előző válaszoló is ír, hogy nagyon sokan direkt tetű mód játszanak vele, ami oda vezet hogy egyrészt téged is le fognak szedni (akár egy másik ilyennel), mert veszélyesnek ítélnek. A másik, hogy a fegyverzete véges. Míg egy tankkal vagy Weaponized Tampával lövöldözhetsz orrvérzésig egyhuzamban, addig ebben ha jól tudom van 16-20 rakéta, és ha kifogyott akkor annyi volt, fegyvertelen vagy. Olyankor hátra kell hagyni vagy visszaküldeni a garázsba, és ismét kikéretni a Mechanic-kal.

Ami a lényeg: közlekedésre illetve küldetésekhez, cargozni kiváló, ellenben sessionban nem közlekednék vele, mert a játékosok fele gyűlölni fog,a másik fele meg ki akar vele nyírni.

#1 Amúgy azt javaslom ne fullon lévő sessionban adj el semmit, csinálj magadnak üreset, ott 100%-os biztonsággal el tudod adni a készleteidet, nem kell attól félni hogy egy ilyen vérpistike már csak azért is felrobbant.

2020. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 solo public sessionban jatszom
2020. okt. 26. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit nem?
2020. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!