Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Among usban sok csalót látok...

Among usban sok csalót látok mostanában. Az is csalásnak számít hogy a peteket,skineket,hateket be addolják?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 20:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen,bannolva lesznek legtöbben akik ezt csinálják. Gondolj bele valaki ezekre költ 1000ft-ket,más pedig egy hacktől az összeset ingyen megszerzi.
2020. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Rohadt idegesítőek.... annyiszor van hogy én vagyok az impostor, konkrétan 1 perce se kezdődött a játék, csak olyat fake taskolok amiről tudom hogy több részes/ vagy többen állnak ott és én is odaállok, meg se ölök senkit, nem ventelek, valaki random behívja az emergency call-t hogy: “x meg y az imp” és az elején kidobják a két impostort.... úgy hogy nem történt semmi....


Az elején rikán volt ez, mostmár mindig ez történik. Az elején azt hittem csak én vagyok béna gyilkos... volt hogy kinyírtam valakit lights off közben a pálya másik végén, senki nincs ott, eltelik fél perc, nem is a hullát találják meg hanem emergency és egyből nyomják hogy te vagy az.... már nem tudom tolerálni, pedig olyan jó játék, kár érte...

2020. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szafica ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Tegnap este 8 után kb lehetetlen volt normálisan játszani, mert vagy a fent említett csalók voltak, vagy képes volt átmenni a falon pár ember (nem bug miatt), vagy ha impek voltak átállították moddal a killcdt és azonnal megöltek mindenkit.

A fent említett eset azért idegesítő, mert tele van a játék agyatlanokkal és hiába mondod a többieknek, hogy csalnak, jönnek azzal, hogy lehet csak jól tippeltek meg stb... konkrétan úgy mondta ezt nekem valaki, hogy tudta hogy végig mellette voltam egész kör alatt és semmi gyanúsat nem csináltam impként, csak KETTŐ mp-re szemelől tévesztett... :D Persze többi szerveren sem hitt nekem soha senki kb...

2020. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Második vagyok.

Amúgy ezelőtt is idegesítő volt randomokkal játszani, mivel chaten nem írnak semmit csak egy színt a többiek meg vakon kiszavazzák 😄 általában arra sem válaszolnak hol volt a hulla.

De a hackerek meg mégjobban ellehetetlenítik az egészet.

2020. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ilyeneket én is bőven tapasztalok.Játsz a haverokkal!
2020. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!