Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki eltrollkodja másnak a...

Aki eltrollkodja másnak a játékát és csal annak miért jó? milyen élvezetet tud okozni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 05:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez személytől függ. Anno volt egy ilyen ismerősöm és egyszer át is hívott magához, hogy megmutassa nem olyan rossz az amit csinál.... Azon röhögött kb egy órán keresztül, hogy milyen szerencsétlenek akiket aim hack-el öl meg.... Hát, ha neki az vicces, hogy jobb játékos a többi játékosnál csalással.... Egyébként, hogy teljes legyen a story, már több mint egy éve nem is beszéltem vele, nem akarok ilyen embereket magam köré
2020. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és emberileg milyen volt az illető?
2020. okt. 29. 02:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Anno haverom készített egy CoD2 pályát, volt klánja, feltöltötte a szerverre és meghívott tesztelésre, mondta, hogy vannak easter eggs-ek is elrejtve, titkos járatok ahol rövidíteni lehet az utat (elsősorban CTF) játékmódra tervezte a pályát.


Nem volt túl komoly hangvételű az a teszt, klántagok vs. szerver bútordarabok war volt, én utóbbi csapatot erősítettem. Mehettünk mi is fel Teamspeak-re, csináltak szobát, azzal hülyéskedtünk, hogy mentünk át hallgatózni a másik csapathoz, persze a "user connected" vagy mit mondott ilyenkor a Teamspeak lebuktatott minket mindig... 😀 Pályát egyik oldalról egy tó zárta, én meg fogtam és beszaladtam a tóba zászlóval majd mielőtt még megfulladtam, ugrottam egyet előre. Így olyan messzire került a zászló hogy senki nem tudta elérni, vicces volt, hogy németek, amerikaiak szaladnak a tóba megfulladni. Map restart lett a vége...


Aztán a szerver bútordarabok is alapítottak klánt, volt szerverünk, iszonyatosan népszerű volt egy időben a rajta lévő hangulat miatt. Szörnyen bolondok voltunk, mint CTF klán "friss hús voltunk", így nagyobb, "nevesebb" klánok is kihívtak minket "gyakwar"-ra. Nos, kb. esélyünk se volt, valami 60-0-ra kikaptunk, mondjuk 20-0-nál már azzal hülyéskedtünk, hogy azt kell lőni, akinél a zászló van... Igen, saját embert is lőttük. Ezt egyébként közöltük az ellenféllel is, hogy ha így beviszünk akár egy zászlót is, mi nyertünk. Nyilván nem sikerült. 😀 Mi sírva visítottunk a röhögéstől már a Teamspeak szerveren (az már saját volt). Utána szóba se álltak már velünk attól a klántól. 🤔


Miért csináltuk? Nem tudom, igazából csak úgy jött, nagyon jó társaság volt az.

2020. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!