Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 Online ban halotam...

Gta 5 Online ban halotam hogy,most decemberben jön egy magy update lesz új map legalábbis nagyobb map és egy nagy heist jön be meg kocsik gondolom stb ti mit tudtok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit mivel nincs róla semmi hivatalos infó. Ezt a decembert nem tudom honnan vetted, de még ez se biztos. Bár az elmúlt évek tapasztalatai alapján valószínűleg akkor jön. Valószínűleg hamarosan bejelenti a Rockstar. Lehet már a héten vagy jövő héten, hogy ne terelje el róla a figyelmet a konzol hype.
2020. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Ki mondta ezt? Úgy tudtam a nyári volt az utolsó update. Új map meg egészen biztos nem lesz, az maximum egy új játéknál.
2020. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lesz új map, legalábbis erre utaltak. De az is lehet csak egy heist erejéig tudunk elmenni valami kisebb területre, mint pl a sztori elején North Yankton-ba.

2020. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!