Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik patch kell a Budapest...

Melyik patch kell a Budapest WoW szerverhez? És mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Most a 2.4.3 patch van fennt, és amikor be akarok jelentkezni a játékban automatikusan le akarja tölteni ill. telepíteni a legújabb patcheket és nem tudom mit csináljak :S
2008. nov. 29. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szerver honlapján, hogy melyik patchen fut (megnéztem neked, 2.4.3). Ellenőrizd hogy a realmlist megfelelő-e (wow mappájában a realmlist.wtf-et megnyitod textpadban, és átírod az ott levő szöveget a szerver realmlistjére, de gondolom ez megvolt). Ugye ha eddig minden rendben, akkor már csak az asztalon levő ikonnal lehet gond. Ahogy látom, a szervernek nincs saját patchlistje vagy launchere, szóval az ikont át kell írnod, hogy a launcher helyett a WoW.exe-re mutasson (jobbklikk, tulajdonságok, parancsikon, és a célt átírod a megfelelő fájlra, ez nálam "D:\World of Warcraft\Wow.exe"). Remélem segítettem! :)


: Kriszti

2008. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

most már müxik, csak annyi volt a baj hogy rossz realmistet irtam be, na végre mehetek kockulni xD

Kösz azért a választ.

2008. nov. 29. 16:18
 3/3 anonim válasza:
1.5
2009. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!