Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell steamben egy...

Hogyan kell steamben egy játékot hozzáadni a könyvtárhoz?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem az "Among us" nevű játékot és meg is jelenik "games" nél de nincs több gomb csak egy kép a játékról, de nem lehet vele játszani. Fel kellene tölteni a könyvtárba majd onnan letölteni de elakadtam és fogalmam nincs, hogy hogyan kellene a könyvtárba rakni. Nem is találok olyan menüpontot, hogy könyvtár/library. Ha valaki tud kérem, hogy segítsen mert vagy 1 órája itt ülök és nem tudok mit kezdeni vele.

2020. okt. 29. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
A steam nincs a laptoponra letöltve mint alkalmazás csak online vagyok bejelentkezve nem tudom, hogy ez számít e valamit.
2020. okt. 29. 21:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a steamet. Az alkalmazás nélkül nehéz lesz.
2020. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, le kell töltened, telepítened a Steam alkalmazást. Ha ezt nem teszed meg akkor hiába vetted meg a játékot. Kell az alkalmazás hogy tudj vele játszani(mint ahogy bármely másik steam-es játéknál is).
2020. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váloszokat, sikerült
2020. okt. 31. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!