Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Onlineban miért nem...

GTA Onlineban miért nem büntetik meg a rage quittelőket?

Figyelt kérdés
Annyira utálom mikor az ilyenek tönkreteszik a játékot, mert emberhátrányba kerülünk meg hasonlók amiatt hogy csatlakoznak majd kilépnek. Az ilyeneket miért nem bannolják?

2020. okt. 31. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem lehet bizonyítani hogy szándékosan kilépett, és nem csak a netje ment el.

Ugyan ez van az R6-ban is, ha szar a random csapat és vesztésre állunk akkor a sok nyomorék csapattárs ahogy elkezdődik a kör kihúzza a net kábelt a gépből, majd mikor eltelik 30-40 másodperc visszacsatlakozik. Ezzel save-eli a KD-ját meg a statisztikáját, hogy szarban hagyja a csapattársakat, meg ugye a játék azt érzékeli ilyenkor, hogy elmegy a net nem pedig azt hogy szándékosan lépett ki.

Így ki tudja játszani a rendszert és nem kap érte eltiltást a rankedből (vagy rosszabb esetben végleges bant)

Ez van, ilyen az összes online játék. Ha nincsenek fix barátok csak random gyökerek akkor vagy hozzászoksz ehhez, vagy nem játszol.

2020. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, véletlenül mindnek elmegy a nete... :D

Meg GTA-ban nem csak akkor van így ha PvP játékmód van, survivalnél amikor max 4 ember játszik egy csapatban egyre erősebb NPC-k ellen, ott is az szokott lenni ha mondjuk vagyunk 4-en, abból két noob azonnal meghal, mert fingja nincs hogy fedezékbe kell bújni meg hogy egyre erősebb fegyverekkel jönnek, akkor azok is általában kilépkednek, otthagyva minket ketten négy emberre való ellenféllel.

Ennél már csak az rosszabb mikor belép a session-be, de csak áll egy helyben, azonnal kinyírják, mert csak pénzt farmol, de cseszik bármit segíteni. Így 4 játékosra való ellenféllel küzdünk megint csak ketten vagy hárman, jobb esetben. Nem írom le ezekkel mit csinálnék.

Én egyetlen egyszer rage quitteltem egész pályafutásom alatt, mikor elkezdtek oltogatni mikor ők csinálták szarul a heistet, és még nekik állt feljebb, na akkor ott a noobozásnál én is sessiont váltottam, de 5 év alatt egy ilyen volt. Ellenben engem mindig szarban hagynak, napi 10 ilyen gyökér tuti van aki rage quittel mert béna vagy fingja nincs a játékról. Hú de tudom ezeket rühellni...

2020. okt. 31. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha jól tudom ezért "Bad Sport' jár, amiből ha sok összejön, akkor ilyenekkel rak egy szerverre. Legalábbis régen volt ilyen, nem tudom most mennyire működik.
2020. nov. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Ja, még van ilyen,de elég som ilyen kell, hogy ilyen szerverre kerülj.

2020. nov. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!