Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan juthatok fel platinumba...

Hogyan juthatok fel platinumba Rocket Leagueben?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 hónapja gold vagyok, legtöbbször gold 2-3 de volt hogy a randomok ledobtak gold 1-be vagy silverbe... most gold 3 div 1 vagyok és annak ellenére hogy már rég a platban lenne a helyem ( mindig MVP vagyok, lehozom a meccseket, megy az aerial meg minden) a randomok miatt mindig leesek. Div 3-4 nél már vagy 5x jártam de nem tudtam feljutni platba.. barátaim nem játszanak a játékkal, a játékból viszont megismertem egy tunéziai srácot akivel már egy hete játszunk de már nem válaszol Instán vagy 4 napja lehet megdöglött...

2020. okt. 31. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezért kell jól bejáratott csapatban tolni. Bár én sem így tolom, de platinum vagyok, viszont csak hoopsban. Sokszor berak mellém valami toxic hülyét, aki kilép, vagy hirtelen megsértődik és nem játszik rendesen, emiatt sokszor visszaestem már. Én a diamondot látom elérhetetlennek.
2020. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy platinum div 3 ig felmentem hoopsban de utána visszaesek, viszont az saját hiba, oda még béna vagyok aerialhoz.
2020. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagyis jobban mondva: Platinum 3 div 1-ig.
2020. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!