Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok venni sem...

Miért nem tudok venni sem beirni semmit az xboxba?

Figyelt kérdés
Amikor be akartam irni az xbox goldot nem engedte,csak másik fiokba lehet le vagyok tiltva? Mert sem játékot semmit nem enged,és mutkor azt kérte az xbox hogy fizessek 14 ezer forintot,de minek büntetett meg amikor nem csináltam semmit,vagy csak a telefon kártyámat tiltota? Mert sokan probáltak le venni ròla pénzt és nem volt rajta,lehet ezért le tiltot? Mert más telefon számrol enged de utána azt irja ki hogy "hiba forduljon a microsoft ügyfélszolgálathoz"

2020. okt. 31. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert XBOX LIVE kellene hozzá
2020. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van...de nem engedte be irni a saját fiokomba,és másik fiokba kellet irnom,de elvileg a microsoft nem tilthatja le az xboxot csak a telefonszámom nem? Én ezt olvastam itt a gyakorin.
2020. okt. 31. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy volt gold előfizetésed és lejárt? Mert ha be volt kapcsolva az automatikus megújítás akkor azért írja hogy tartozásod van.
2020. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!