Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak hogy visszaszere...

Mit csináljak hogy visszaszerezzem a gta 5 online karakteremet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sajnos gta 5 online-ból kibannoltak mert egy modder rám tpzet és elkezdte dobálni rám a pénzt és ezért kaptam 1 honap bant. Ez nem is lenne nagy baj de sajnos a karakteremet is resetelni fogják. Mit tegyek hogy ne reseteljék? A válaszukat előre is köszönöm

#kitiltás #ban #bann #karakter reset
2020. nov. 2. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ezt már fújhatod.
2020. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez már szánalmas a Rockstar-tól. -.-" 1 modder trollkodik erre az áldozatot bannolják... Ezért is nem kell eredeti példánnyal játszani.
2020. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelented, hogy egy modder rád addolt xy összeget és összegtől függően vagy elveszik vagy nálad hagyják és nem tíltank. A másik meg, hogy csak úgy natúr nem tud pénzt neked adni, lázán kitudsz lépni, mert csak 10k addol rád fél másodpercenként. Valószínűleg nem bántad, hogy kaptad a pénzt tőle.
2020. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt valami nem stimmel. Mi anno vagy 2 éve a reptéren két órán át kaptuk a moddertől a pénzt, 350 milliót akasztottam, aminek ráadásul 50%-át el is költöttem, mégse bannoltak csak elvették a maradékot. Nem lehet hogy te adtál pénzt magadnak? :D
2020. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!