Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg lehet oldani a FIFA 05...

Meg lehet oldani a FIFA 05 (vagy valamelyik másik klasszikus FIFA játék) Windows 10-en való működését?

Figyelt kérdés

Üdv. Nosztalgiázós hangulat miatt szerettem volna kicsit játszani valamelyik régebbi FIFA játékkal de sajnos nem sikerült indulásra bírnom Win10-en.

Próbálkoztam a kompatibilitási módokkal, rendszergazdaként indítva, meg ilyesmivel - annyit sikerült elérnem, hogy a játék elindult, a menübe is be tudtam lépni, de ahogy elindítanék egy meccset (ill. a beállításokban ha "legörgetek") fekete képernyőre vált majd kidob az asztalra mindenféle hibaüzenet nélkül.

Van valami tippetek amivel meg lehetne oldani, hogy működjön, vagy pedig teljesen felejtős a dolog?

Köszi!



2020. nov. 3. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Virtuális gépként felraksz egy XP-t :)
2020. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, a virtuális gép XP-jéhez kéne illesztőprogram a mostani gép alkatrészekhez, sok sikert. Én is próbálkoztam ilyennel, de nem túl nagy a siker esélye.

Egy megoldás van, retró gépet veszel, 2008-2010 körüli gépet XP-vel vagy win7-tel telepítve, aztán azzal csapatod.

2020. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!