Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki el tudná küldeni?

Valaki el tudná küldeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok gyík népe! A mai nap azzal a problémával szembesültem, hogy letöltöttem a phasmophobia játékot (eredeti steames), de amikor el akartam inditani azt kaptam, hogy a fájlok hibásak, és használjam a verifity files opciót, de az meg nem talál hibát. Valóban hiányozhat valami, mert csak 7gb ami le van töltve. Ha valaki a saját eredeti játéka fájlait becsomagolná, feltöltené a felhőbe, és belinkelné nagyon hálás lennék. A félreértések elkerülése végett. A fájlokat, csak a saját EREDETI játékom javítására szándékozom használni.

2020. nov. 7. 21:49
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

erre inkabb az kell hogy legyalulod steamrol es ujra leszeded ennyi

steambol irtsd ki rendesen

2020. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

Steam updatelve van?


nem lehet "folytatni letoltest" vagy frissiteni a jatekot?

nezelodj


ujrainditas se hasznalt?

2020. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezekre amiket írtatok már mind gondoltam, de azéet köszönöm. Ha valakinek van még esetleg ötlete, vagy el tudná küldeni az ne tartsa magában.
2020. nov. 8. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Helló, megoldódott a probléma?
2020. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!