Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen bonyolult a...

Miért ilyen bonyolult a játékok frissitése ps4 en?

Figyelt kérdés

Leszedett 60 gigát frissitőfilet a Destiny 2 höz, de nincs hely telepíteni.


Jó, mondom akkor törlöm az egészet, és leszedem a frisset. Erre reggel látom hogy még mindig szedi:


100giga Destiny 2t és

60giga frissitőfilet.


Most megint ugyanúgy nem lesz hely hogy telepítse, állandóan törölni kell valamit.


Last of us 2 100giga

Red dead 2 100+giga

Star Wars bf2 115 giga


És ezt minden egyes játékfrissitésnél elkell játszani. (elég sűrűn)


Mindez "hello data" telenor mobilinternet sebességével.


(Ja és akkor az új konzolok is 1 terrával indulnak, mikor 100 giga egy játék.wtf? )



2020. nov. 9. 13:27
 1/7 Kedves Vezető ***** válasza:

Ps5 ön állítólag megoldják ezt, igen, rohadt idegesítő.


Azért egy terrások mert ssdk, meg majd biztos jönnek a 2 terrások, stb..

2020. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
PS4-en elég szarul van megoldva a frissítés. Azért nyavajog a tárhely miatt, mert mielőtt frissíti, klónozza a játékállományt és azt frissíti le, ha pedig minden rendben van, akkor törli a régi verziót. Ha jól tudom valahogy így van.
2020. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát sajnos igen, akkor ez ilyen.

Értem. Köszönöm!

2020. nov. 9. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:

legyen legalább 100 giga szabad hely

ezért is ugrott nálam az sw bf, 115 gigát nem ér

2020. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, nagyon jó az Sw, csak még amikor indult elbszták a pay to win el, így mindenki bevásárolt kártyákból, full epic lett pénzzel.


Mostanra ez nincs, de rohadt nehéz lvl1 en kezdeni benne, ez tény.


Az űrcsatás rész egész élvezhető, de pl a galactic assaultba lépek kettőt és leszednek, majd töltőképernyő, meg néha azt se látom ki kivel van. Ezekért akciós mindig, meg ingyenes is volt ps plus a nemrég.


Meg tényleg sok a 115 GB szemben mondjuk egy Overwatch al, amit napi szinten játszok, mert sokkal szórakoztatóbb, barátibb a légkör.(igaz, ott más a grafika)


Néha letöltöm az űrcsatás rész miatt, az egész játszható. De hamar meg is unható.

Mikor frissül az is, sokszor annak is kell 115 giga szabad hely így frissitéskor törölni kell valamit.


Szerintem szarul optimalizálták ezeket, a Mafia 3 is majd 70 giga, míg mondjuk a Watch Dogs 2 44gb.


Ezt hogy lehet normálisan is optimalizálni, a mostani

Destiny 2 frissítés is igazolja.


Végül befrissült, és lett 100 gigából 60gb. Most annyi.


De ezzel is jól befürödtem amúgy. Még az elején megvettem a Legendary Collectiont majd 30 ezerért, hiszen azt ígérte benne lesz az összes dlc, stb..

Kaptam egy sima Destiny 2 és cdt a dobozban(!) majd letöltötte az extrákat.


Azóta ingyenes az alapjáték, és a mostani frissítéssel is csak

Beyond Light lett a neve, ami ugye nekem nincs meg, még a Shadowkeepet megvettem, de lassan annyi vagy többe kerül egy dlc mint egy teljes játék.

Köszi nektek! :)

2020. nov. 10. 13:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Most nézem, 12490 a Beyond Light. A sima. 21 ezer a Deluxe Edition.(még mindig egy dlcről beszélünk) Szóval a mostani frissítés is annyit ért hogy nézhetem minden játékinditásnál hogy


"Beyond Light,


de nekem nincs meg"


Elszálltak a dlc árak is gyerekek!

2020. nov. 10. 13:54
 7/7 A kérdező kommentje:

De egyelőre már el sem indul, server offline.

"The Light cannot save you.

Seek us out on Europa."


Gondolom itt később indul, vagy nem tudom minek frissítették be ha még nem megy az új verzió.

2020. nov. 10. 14:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!