Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a játék?

Melyik ez a játék?

Figyelt kérdés

Egy régi online játékot keresek. A helyzet az hogy évről-évre eszembe jut, és azután nehezen tudom kiverni a fejemből, mivel egyszerűen képtelen vagyok megtalálni.

2005-2008 között játszottam vele, és a startlapjátékok.hu oldalon volt, a morbid kategóriában (amúgy ez a kategória már nincs: amikor eszembe jut ez a játék mindíg visszanézek az oldalra). A lényeg az volt hogy egy íjásszal voltál a váradban, és el kellett pusztítsad az ellenséget, mielőtt ő tarol le téged az embereivel amit rád küld (elmékszem hogy valami szörny féleségek voltak, sötét ruhában). Sok ilyen játék van, ennek ellenére megpróbálom leírni a jellegzetességeit, ami lehetőséget ad arra hogy megtalálhassam.

Egy mezőn játszódik. Az ellenség vára fekete. Nem vagyok benne biztos hogy neki van-e ílyásaz, mindenesetre a saját íjászomat én kezelem. Találtam egy nagyon hasonló játékot, amelynek a neve "Bowmaster", azonban ez nem az. Emlékszem hogy volt lehetőségem elhagyni a várat az íjászommal és közelebb menni az ellenség várához, de lehet hogy tévedek. A játék előrehaladtával az ellenség küldött ellenem egy fekete sárkányt, ami nagyon erős volt, és nehéz elpusztítani. Amúgy én is tudtam küldeni embereket. Annyira régen volt hogy ezzel a játékkal játszottam hogy nem igazán ugranak be a részletek.

Remélem hogy sikerült elég információt összegyűjtenem, mivel igazán rossz érzés hogy évről-évre eszembe jut; nem találom, és ez nagyon zavaró.



2020. nov. 10. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Elkezdtem keresni ezek alapján, de aztán rájöttem hogy rengeteg ilyen játékot látok, és nem tudnám eldönteni hogy melyik is az. Próbáltál angol kulcsszavakkal rákeresni?

Castle defender game, archer, bow, dragon, ezeket próbáld, esetleg írd mögé hogy miniclip, hátha ott is fent volt, meg azon több régi játék is van, és akkor nem az újabbakat dobja ki a keresőben.


Ezzel a kereséssel láttam mezőt, várat, íjászokat, nézd meg ezt is, hátha. Remélem sikerül megtalálni!

[link]

2020. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!