Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOS!! GTA V Mentései elvesztek...

SOS!! GTA V Mentései elvesztek? Xbox 360

Figyelt kérdés
Miután már azzal akartam játszani be raktam a lemezt elindult, a játék kiadta a bejelentkező ALERT et (Ne kérdezd miért ha a fiókomba vagyok jelentkezve) miután a saját fiókomat választottam asztán nem csinált semmit a játék csak bezáródott az xbox guide és semmi a földön... Pedig a mentések a winchester ben vannak (Végig toltam a játékot) Édesapám fiókjával be enged csak ott meg nincs mentés ami aszt jelenti hogy ott előröl kellene kezdeni, de én nem fogom ott az elejéről kezdeni. Akár hányszor spam elem a fiókomat a bejelentkezésnek nem fogadja el, pedig az xboxban be vagyok jelentkezve de a játék szerint nem.

2020. nov. 13. 21:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Édesapám fiókjába egy GTA V mentés sincs
2020. nov. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!