Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty 2 -ben modolásban...

Call of duty 2 -ben modolásban kéne segítség, segítetek?

Figyelt kérdés
Kicsit komplex, egyből a közepébe vágok, hátha ért valaki hozzá. Amikor véget ér egy menet, a végén van egy pálya választási menü, mindenki szavazhat hogy melyik legyen, Ezekhzen kéne hozzárendelni egy képet, minden egyes pályához külön a sajátját, de sehol nem találtam útmutatót. Lényegében képeket kéne beszúrni a pálya választási menüsorba.

2020. nov. 16. 13:42
 1/3 GepEpito ***** válasza:
no ilyen nincs. Van hozzá olyan hogy bot játékosokat adhatsz hozzá, átszínezheted a nevedet, vannak hozzá még pályák is a nem hivatalos pálya szerkesztőjének hála, de olyan nincs amit szeretnél. Ez biztos. De ha akarsz egy szaftos online gammával játszani akkor: Battlefield 1942! Bár meg kell hogy mondjam hogy a cod 1,2,4 és a world at war része sőt még a modern warfare 2 botos része igen csak megnyerő, nekem is tetszenek. De mivel hogy egyikben sincs jármű, ezért másodlagosak számomra. De a cod1-be szerelmes vagyok most már elmondom :) imádom a havas pályáit.
2020. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de van, mivel publikus szerón is láttam, meg a cfg fájlban is ott van hogy be lehetne állítani. Konkrétan már csak a parancs hiányozna amivel be lehet tenni, mivel már van külön gsc fájl-ja is, csak majdnem üres.
2020. nov. 17. 12:02
 3/3 GepEpito ***** válasza:
nem olyan nincs. HA VAN akkor az egy maximálisan független kis dll fájl ami valamilyen felszínt dx ez valószínűleg használja azt ott kiirkál dolgokat meg képeket megmutat. Na így lehet. De én is szeretem a cod-ot de miért nem a nyamvadt 4 el játszol? vagy ha ww2 akkor world at war.
2020. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!