Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha letörlöm az Origint akkor...

Ha letörlöm az Origint akkor elveszik a The Sims 4 is?

Figyelt kérdés

Le szeretném törölni az Origint, és nem tudom hogy így törlődik-e a Sims 4,vagy a játék a profilomhoz jár?

És amíg él a profilom( nem törlöm, nem törlik se semmi) addig bármikor ha vissza töltöm az Origint,akkor játszhatok vele?

( Itt most az originen belül érdekel a Sims4 megmaradta,nem a gépen való maradása)



2020. nov. 20. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmarad. Origin-hez van a Sims4 csatolva. Amíg a fiókod él addig mindig tudsz Sims4-ezni vele. A mentések már más kérdés, mivel azt a gép menti, tehát arról azért csinálj biztonsági mentést.
2020. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mentéseket hova menti? Vagy ez változó?
2020. nov. 21. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Documents\Electronic Arts\The Sims 4


Itt vannak a mentések(meg a játék beállításai is). DE ez OP. rendszertől függően változhat. Win7-en itt van amit bemásoltam.

2020. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak az Origin regisztrációhoz használt e-mailedet és jelszavadat ne felejtsd el, akkor nem lesz gond, bármikor visszaállítható.
2020. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hmm inlogikátlan maga a kérdés.. Ugye az Origin-t ingyen letöltöd, persze hogy nem jár mellé a 15000ft-ba kerülő Sims 4 xdd lmao szóval a Sims-et külön meg kell venni amúgy meg mi értelme lenne árulni a pl a MediaMarktnak?!?! Illetve ha bármelyik gépre letoltod az Origin-t bejelentkezel a fiokodba akkor tudsz vele játszani ha meg vetted
2020. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mint kivehető a kérdés leírásából, megvettem a Sims 4-et Originen belül :)

+ Mások adtak reális választ, de azért köszönöm a kötekedést, legyen szép napod.

2020. dec. 18. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!